Meno:

Heslo:

VÝŤAHY ZEVA, spol. s r.o.

Firma Výťahy ZEVA s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Zaoberáme sa výrobou rozvádzačov pre nové výťahy, výrobou náhrad rozvádzačov pre staršie typy výťahov, výrobou ovládacích a signalizačných prvkov výťahov, výrobou ďalších komponentov elektroinštalácie k výťahom. S našimi výrobkami sa môžete stretnúť na celom území Slovenska a Čiech. Od jednoduchých aplikácií (obytné domy, výrobné priestory) až po luxusné bankové a administratívne priestory. Je Vám teda k dispozícií spoločnosť s viacročnou tradíciou, stálou dynamikou rastu a kolektívom skúsených zamestnancov.

Filozofia našej ponuky je založená na troch nosných prednostiach:

1 - Vlastná Projekcia Výťahov

Každý kvalitný a seriózny výrobca výťahov sa v súčasnosti samozrejme nezaobíde bez vlastnej konštrukcie, ktorá je základnou podmienkou možnosti ovplyvnenia kvalitnej konštrukcie jednotlivých druhov výťahov. Výslednými produktmi našej konštrukcie sú individuálne dispozície výťahov a výrobné podklady kabín, rámov, konzol vodítok a ostatných komponentov. Súčasťou projekcie sú ďalej: bezpečnostné výpočty podstatných komponentov, technická správa, certifikáty, návody atď. Nad výslednou kvalitou spracovaných projektov bdie náš odborný pracovník výrobcu. Všetky dokumentácie sú uskladnené v našom archíve pre prípad akýchkoľvek problémov alebo straty.

2 - Vlastná Konštrukcia Riadenia Výťahov

Všetky naše výťahy majú jeden spoločný znak - riadiace a ovládacie systémy ZEVA, čo môže zohrať významnú úlohu, kedže je tým garantovaný promptný záručný aj pozáručný servis, nehrozí nedostatok náhradných dielov alebo nekvalifikovaný prístup. Čo je najcennejšie, sme schopní pri návrhu, ako aj kedykoľvek v budúcnosti, zabezpečiť požadované správanie výťahu na základe špecifických potrieb zákazníkov, akými sú okrem štandardných Duplexných a Triplexných prepojení aj rôzne blokovania staníc, prednostné jazdy, diaľkové ovládania a mnohé ďalšie. Dôkazom toho sú napr. aplikácie špeciálnych režimov jázd na Ministerstve dopravy a spojov v Bratislave, Nemocnice v Prešove, bezpečnostnom režime v SŠSp. v Žiline, Nemocnici Znojmo a iných úprav na ďaľších výťahoch. Treba ešte spomenúť, že vďaka tomu naše riadiace systémy využívajú aj renomovaní výrobcovia výťahov a veľké servisné organizácie.

3 - Individuálny Prístup

Popri štandartných typoch výťahov, ich dizajnu, konštrukcie a kvalite ponúkame pri všetkých výťahoch aj možnosť individuálneho doladenia technických parametrov, druhu pohonu, estetických kompozícií a spomínaných špecifických požiadavkách na riadenie výťahov. Náš individuálny prístup však znamená aj variabilné dodacie harmonogrami, rozne platobné podmienky, záručné vinkulácie atď. Rôznorodý je aj rozsah našich služieb pri realizáciách výťahov: ponúkame aj kovové konštrukcie šácht s presklením alebo dverných portálov, prípravu hlavného prívodu vrátane hlavného vypínača, osvetlenie šachty.